Всеукраїнський тиждень з права

Минулий тиждень ( з 4 по 8 грудня) у Професійно-технічному училищі № 32 м. Харкова проходив під гаслом “Право і закон: знаємо та реалізуємо свої права” згідно Розпорядженню Кабінету Міністрів України №579-р від 23.08.2017 “Про затвердження плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права” та Розпорядженню № 478 від 02.10.2017 “Про затвердження Плану заходів щодо участі Харківської області у проведенні у 2017 році Всеукраїнського тижня права”.

У рамках тижня викладачами правознавства Стаканковим А. В. та Філіпповим А. М. було проведено низку відкритих уроків за темами “Характеристика загальних засад конституційного ладу України”,  “Правовідносини. Правосвідомість та правова культура”, у бібліотеці навчального закладу проходила виставка навчальної літератури з правознавства.

Зустріч з представниками кримінально – виконавчої інспекції Московського району відбулася в рамках лекційного заняття про права дитини у суспільстві. 

Соціальний педагог Кашпуровська О. Я.. на протязі тижня проводила лекцію – бесіду за темою  «Соціальні норми в житті людей» та виховні години в навчальних групах з питань профілактики правопорушень у підлітковому середовищі, практичний психолог Саакова Ж. Л. для учнів, які входять у групу ризика, проводила заняття з елементами психологічного тренінгу (за програмою “Будуємо майбутнє разом: програма профілактики конфліктів та правопорушень серед учнівської молоді”, розробленою  за підтримки Дитячого Фонду ООН (Юнісеф) в Україні. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *