Спортивна робота

spartakiadaДля заохочення учнів до занять фізичною культурою в Професійно-технічному училищі № 32 м. Харкова проводяться позакласні тренування з різних видів спорту: баскетбол, волейбол, міні-футбол, настільний теніс, шахи, шашки. Для відбору кращих спортсменів для збірних команд проводяться першості училища з вищевказаних видів спорту. Кращі спортсмени і команди, які завоювали призові місця в спартакіадах області та міста, при наявності стипендіального фонду, нагороджуються грошовими преміями та дипломами відповідно до ”Положення про матеріальне заохочення учнів”.

На уроках теоретичного навчання фізичної культури проводяться бесіди про вплив занять фізичної культури на здоров’я і виховну роль в повсякденному житті учнів. Внутрішні спортивні заходи: тиждень фізичної культури і спорту, присвячений Дню фізичної культури і спорту; першість училища з баскетболу, волейболу, міні-футболу, настільного тенісу, шахів, шашок; військово-спортивні свята, присвячені Дню Захисника Вітчизни та Дню козацтва тощо. Фізичне виховання є навчальним предметом, що робить оздоровчу і реабілітаційну дію, сприяє відновленню розумової працездатності, задовольняє життєво необхідну потребу учнів в русі. Учні підвищують свою спортивну майстерність, готуються до виконання розрядних норм і до участі в спортивних змаганнях в обраному виді спорту, та участю в обласної Спартакіаді серед учнів професійно-технічних навчальних закладів за програмою обласних щорічних спортивних змагань «СПОРТ ПРОТЯГОМ ЖИТТЯ» учнівської та студентської молоді Харківської області.

ГРАФІК РОБОТИ СПОРТИВНИХ ГУРТКІВ НА 2015 – 2016 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

№ п/п Назва гуртка Керівник Місце проведення занять Час роботи

Дні   тижня

 

1. Кік-боксінг Лещенко Р.Є. Спорт.зал 14:30-16:00

понеділок

четвер

2. Атлетична гімнастика Трутько О.М. Тренажерна зала 15 00-17 30

кожного дня

3. Міні-футбол Пушкарьов А.В. Спорт.зал 17:00-18:30

вівторок

п’ятниця

4. Настільний теніс та ЗФП Пушкарьов П.В. Спорт.зал 15:00-17:00

понеділок середа

5. Спортивні ігри Овчаров Д.В. Стадіон. Спорт.зал 15:00-17:30

понеділок середа

п’ятниця

6. Волейбол Нікітіна А. С. Стадіон. 15:00-17:00

понеділок

середа

7. Стрільба Зінченко В.В. Тир.ПТУ-32 14:00-17:00

вівторок

п’ятниця

У Професійно-технічному училищі № 32 м. Харкова є добра  традиція –  1 раз на тиждень по п’ятницях проводити товариські матчі з волейболу серед працівників навчального закладу – командою майстрів виробничого навчання та командою викладачів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Источник: babyrent.lviv.ua