СПОРТ – протягом життя – 2017\2018

1329065785_788112158

На протязі 21 – 23 листопада 2017 року на базі ЦПТО № 2 відбувся турнір зі стрітболу серед учнівської молоді ПТНЗ області під гаслом “Спорт – протягом життя!”. Збірні команди Професійно-технічного училища № 32 м. Харкова також брали участь у ціх змаганнях.

Збірна команда дівчат нашого освітнього закладу посіла 4 місце.

Збірна команда юнаків Професійно-технічного училища № 32 м. Харкова перемогла у цих змаганнях та посіла призове 1 місце.

Кращими гравцями було визнано Муродова Таджиддіна та Карла Глуржадзе, гр. 4 “Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів” .

Вітаємо переможців!

===================================================

4 та 5 жовтня 2017 року на базі ЦПТО № 3  відбулися змагання з міні-футболу серед учнівської молоді ПТНЗ області під гаслом “Спорт – протягом життя!” . Збірна команда Професійно-технічного училища № 32 м. Харкова у груповому турнірі із рахунком 2:1 перемогла Ізюмський професійний аграрний ліцей, з рахунком 2:0 Люботинський професійний ліцей залізничного транспорту, з рахунком 4:1 Шевченковський професійний аграрний ліцей, та з рахунком 6:1 Чугуївський професійний аграрний ліцей.

У фіналі збірна команда навчального закладу посіла загальнокомандне ІІ місце.

======================================================================

Сьогодні, 2 ,березня 2017 р.,  в спортивній  залі Центру професійно-технічної освіти №1 м. Харкова відбувся фінал  ІІ етапу обласних  щорічних  спортивних  змагань  під гаслом «Спорт протягом життя» серед учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів  Харківської області з волейболу (юнаки і дівчата). Збірна команда дівчат Професійно-технічного училища № 32 м. Харкова у фінальному поєдинку зайняла 1 МІСЦЕ ! 

ВІТАЄМО НАШІХ ПЕРЕМОЖЦІВ !!!!!

CnAcj_b4muU

Спорт я9cRaXreriк вид людської діяльності з’явився не одне тисячоліття тому. Навіть на малюнках у давніх печерах можна помітити, що кидання списа під час полювання чи рибальства мало відбуватися певним чином, а отже, за правилами. Саме життя вимагало від давньої людини руху, гарної фізичної підготовки, а це саме те, що дає нам насамперед спорт.

У сучасному суспільстві велика увага приділяється вихованню у людей свідомого ставлення до фізичного розвитку, стану свого здоров’я, адже людина, яка знає і розуміє користь від регулярних занять фізичною культурою та спортом і вміє на практиці реалізувати ці знання – здатна на творчу, активну, суспільно-громадську діяльність тому сьогодні все більше й більше людей записується до спортивних клубів, басейнів, просто присвячує частину свого ранку заняттям фізкультурою чи пробіжці парком.

Викладачі секції фізичного виховання Професійно-технічного училища № 32 м. Харкова у своїй роботі керуються Концепцією фізичного виховання в системі освіти України, де вказано основні форми та напрямки роботи вчителя фізичної культури щодо формування в учнів свідомого ставлення до свого здоров’я, зміцнення організму шляхом впровадження фізичних вправ під час занять у навчальному закладі, спортивних гуртках, спеціальних медичних групах, на змаганнях різного рівня.

Поліпшити психологічний клімат, допомогти дітям проявити свої сильні сторони і створити тим самим запас позитивного настрою, підвищивши їх самооцінку, допомагає організація різноманітних спортивних свят, тематичних прогулянок, змагань, естафет і просто виконання фізичних вправ. Всі ці заходи сприяють підвищенню соціально-психологічної адаптації, рівня стресостійкості, стабілізації та поліпшення стану психічного здоров’я дітей, що і складає основи психокорекції.
У професійно-технічному училищі № 32 м. Харкова вже багато років поспіль у другій декаді вересня проводиться День здоров’я. У цей день у навчальному закладі не проводяться уроки, проте з ранку на спортивному майданчику училища починається велике свято, яке включає в себе:
– огляд строю;
– підняття державного прапору України
– зажігання олімпійського факелу;
– змагання з підтягування;
– підйом тулуба в сід;
– гірьовий спорт;
– перетягування канату;
– зустрічна естафета;
– біг патрулів.
– нагородження переможців свята;
– святкові солодощі для учасників змагання.

Ці складові свята завжди продумані, цікаві, вимагають тривалої підготовки як з боку організаторів, так і учасників. Але результат завжди чудовий – зацікавленість, почуття ліктя одного при участі в естафетах, щирість, воля до перемоги.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>