Пізнавально-спортивний фестиваль для підлітків: «Грай за права людини»

У четвер 7 грудня на базі спортивного комплексу Харківської обласної організації ФСТ «Динамо» за сприяння Харківської обласної організації ФСТ «Динамо», Ювенальної Превенції ГУНП в Харківський Області та Центру денного перебування “Компас”  відбувся перший пізнавально-спортивний фестиваль для підлітків: «Грай за права людини» в рамках проекту «Права та здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини» за фінансової підтримки AFEW-Ukraine 
Учасниками фестивалю були підлітки, що мають підвищені ризики бути втягнутими у кримінальні дії та наркоманію. В ігровій формі отримували знання в області прав людини, соціально-небезпечних захворювань, а також виконували різноманітні фізичні вправи.
Кожна станція була тематична, а завдання на ній відповідали будь-якому із прав людини, що сприяли формуванню правослухняної поведінки, толерантністі, здорового способу життя тощо.
Під час фестивалю кожен підліток мав можливість поспілкуватися із патрульними поліцейськими та вирішити завдання, які ті запропонували на своїй локації. Наприкінці фестивалю кожну команду було відзначено та нагороджено подарунками.

У цьому заході також взяли активну участь 2 команди Професійно-технічного училища № 32 м. Харкова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *