До 100 річчя зі дня народження В. О. Сухомлинського

У віторок 18 вересня учні Харківського професійного ліцею будівництва та комунального господарства разом із викладачем української мови та літератури відвідали тематичну виставку  Харківської Державної Наукової Бібліотеки  ім. В.Г.КОРОЛЕНКА «Шлях до серця дитини», присвячену  100 років від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського (1918–1970) — видатного українського педагога, публіциста, письменника та поета.  На виставці до уваги учнів були представлені твори В. О. Сухомлинського «Серце віддаю дітям» (видана 32 мовами світу, має 55 видань), «Народження громадянина», «Павлиська середня школа», «Як виховати справжню людину», «Сто порад вчителеві», «Розмова з молодим директором школи», «Книга про любов», а також матеріали сучасних дослідників про життя та педагогічну діяльність вченого. 

 

Групова консультація практичних психологів та соціальних педагогів

Сьогодні, 11 вересня на базі Професійно-технічного училища № 32 м. Харкова відбулась групова консультація для практичних психологів та соціальних педагів ЗП (ПТ)О, яку проводила методист НМЦ ПТО в Харківський області Герасименко А. В. 

Cвято першого дзвоника -

У понеділок 3 вересня у Професійно-технічному училищі № 32 м. Харкова відбулось свято першого дзвоника. На урочистій лінійці першокурсників привітала заступник директора НМЦ ПТО Харківської області Сологуб Наталія Григорівна та  директор освітнього закладу Пушкарьов Павло Віталійович, які побажали усім без винятку успіхів та наснаги у новому навчальному році. 

З імпровізованої сцени лунали пісні від учнів училища. А кульмінацією свята стало благословіння та освячення святою водою від отця Віктора.

Увага!!!! Важлива інформація!!!!

149312531221

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Зустріч першокурсників Професійно-технічного училища № 32 м. Харкова та Харківського професійного ліцею будівництва і комунального господарства з адміністрацією, викладачами та майстрами виробничого навчання відбудеться 29 серпня 2018 року о 12. 00 у Професійно-технічному училищі № 32 м. Харкова за адресою: м. Харків, вул. Спортивна, 9.

Явка обов’язкова !!!! 

Урочисте свято Першого дзвоника відбудеться у ПОНЕДІЛОК 3 ВЕРЕСНЯ о 9. 00

Після свята відбудеться заселення учнів у гуртожиток.

 

Новий автомобільний майданчик

У серпні 2018 року у Професійно-технічному училищі № 32 м. Харкова було запущено до експлуатації новий автомобільний тренувальний майданчик для учнів спеціальності “Водій автотранспортних засобів (Категорія С)”

Вітання з ювілеєм!

Колектив Професійно-технічного училища № 32 м. Харкова щіро вітає директора – Пушкарьова Павла Віталійовича з ювілеєм! 

День народження – свято в будь-якому віці. Для чоловіка – це особливий день, який не просто додає ще один рік життя, а робить його більш зрілим і мудрим.

Тому в це свято ми від усієї душі бажаємо вам не тільки міцного здоров’я і щастя, а й життєвої мудрості, успіхів у всіх починаннях. Нехай творчість і ентузіазм сприяють вашому кар’єрному зростанню і збільшенню матеріального добробуту.

А легкий характер і почуття гумору притягують до вас багато хороших людей, які стануть вірними і відданими друзями. Нехай у домі панують затишок і любов, а на душі спокій і безтурботність. Енергія молодості шлях наповнює до країв і не вичерпується з роками!!!! 

з-ювілеєм

Фотофакт :)

У пятницю 15 червня педагогічний колектив Професійно-технічного училища 3 32 м.  Харкова взяв участь у урочистому спортивному святі «Праздник спорта и здоровья», який відбувся у  Комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі «ХТЗ

хтз

Захист дипломних робіт учнів спеціальності “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій категорії “С”

У середу 20 червня відбувся захист дипломних робіт спеціальності “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій категорії “С”.