Фотофакт :)

В четвер 14 вересня у Професійно-технічному училищі № 32 м. Харкова відбулася матчова зустріч з волейболу між учнями навчального закладу та співробітниками Московського районного відділу МНС м. Харкова

IMG_0718

День здоров’я – 2017

14.09.2017 р. у Професійно-технічному училищі № 32 м. Харкова відбулося вже традиційне свято, присвячене Дню працівникам фізичної культури і спорта.

Змагання проводилися на стадіоні Професійно-технічного училища № 32 м. Харкова з таких видів:

  • підтягування;
  • підйом тулуба в сід;
  • гірьовий спорт;
  • перетягування канату;
  • зустрічна естафета;

Відкрив свято директор професійно-технічного училища № 32 м. Харкова П. В. Пушкарьов, який звернувся до учасників змагань зі словами вітання та побажав успіхів й перемоги у змаганнях.

Гостями свята стали члени спортивного об’єднання “Азов”, які  розповіли учням про прийоми самозахисту та показали деякі з них.

У змаганнях взяло участь близько 30 учнів навчального закладу, також активну участь брали деякі викладачи та майстри виробничого навчання груп.

Переможцями у груповому заліку серед юнаків стали:  1 місце – група 28 “Електрогазозварник. Слюсар з ремонту автомобілів”, 2  місце – група 4  “Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів (категорія С)”, 3 місце – група 23 “Оператор компьютерного набору. Офісний службовець (бухгалтерія)”; серед дівчат: 1 місце – група 12, 2 місце – група 22, 3 місце – група 32 (Усі “Перукар. Перукар – модельєр”)

Фотозвіт зі свята День фізкультурника :)

Вітання з 1 вересня

original-383b12cc0fabf0ef269b5736c6a3231dШановні педагоги, дорогі учні!

Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаємо усім учням на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому – високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.

Найщиріші слова подяки – педагогам, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну родину!

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

З повагою,

Адміністрація Професійно-технічного училища № 32 м. Харкова

Набор – 2017 !!!

149312531221Шановні абітурієнти!

Професійно-технічне училище № 32 м. Харкова продовжує набір на 2017\2018 навчальний рік за спеціальностями:

      1.  Оператор комп’ютерного набору. Офісний службовець (Бухгалтерія).

  1. Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів (Категорія С, В).
  2. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування (автоелектрик).
  3. Електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів.
  4.  Перукар – модельєр.
  5. Електрогазозварник.

 

Термін навчання : на базі 11 класів ( повна загальна середня освіта) – 1 рік або 1, 5, на базі 9 класів (базова загальна середня освіта) –  3 роки.

 БЕЗ ЗНО !!!!!

 Навчання, гуртожиток, відвідування секцій, гуртків – БЕЗКОШТОВНО !!!

 

Учні отримують  СТИПЕНДІЮ від 415 грн!!!

 

Наша адреса: м. Харків, вул. Спортивна 9
(м. Ак. Барабашова)

 

Їхати:

від ст. метро “Академіка Барабашова” до зупинки “50-річчя ВЛКСМ” тролейбус № 24, автобуси, маршрутні таксі № 6,7,10,152, 255, 267

від ст. метро “Московський проспект” до зупинки “Івана Камишева”, тролейбуси № 20,31, автобуси, маршрутні таксі № 294,205, 259

Тел. (057) 738-41-39, 738-01-48.

Захист дипломних робіт – 2017

27 червня 2017 р. у Професійно-технічному училищі № 32 м. Харкова відбувся захист дипломних робіт у випускних групах зі спеціальності “Електрогазозварник. Слюсар з ремонту автомобілів”, “Перукар. Перукар – модельєр” та “Оператор компьютерного набору. Офісний службовець (бухгалтерія)”.

Святкування Дня Конституції – 2017

Сьогодні, 28 червня, на пл. Конституції відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника Незалежності України. В неї взяли участь перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, керівники Харківської облдержадміністрації та Харківської обласної ради, віце-мери, директори департаментів, голови районних адміністрацій, представники дипломатичного корпусу, військовослужбовці, священнослужителі, харків’яни.

Професійно-технічне училище № 32 м. Харкова також брало участь у цьому заході.

19511379_1442196695872692_6916586577660439923_n

З Днем Конституції України

С Днем Конституции

Щиро вітаємо вас з Днем Конституції України!

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, ґарант незалежності і соборності України.

Розвиток України та світу ставить перед нами нові завдання, які неможливі без змін в окремих положеннях Основного Закону. Оновлення Конституції повинно стати базою для розбудови демократичних інститутів,  ефективної судової реформи та наближення до європейських норм.

Нехай демократичні засади, що закріплені в Конституції, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої країни.

Бажаємо, щоб мир і злагода сприяли подальшій розбудові правової держави.

Зі святом вас!

Вітання

Колектив Професійно-технічного училища № 32 м. Харкова щіро вітає директора – Пушкарьова Павла Віталійовича з Днем народження! 

 З-днем-народження-многая-літа

 

Шановний Павло Віталійовичу!

Ми бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди,  розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.
Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю!

Дні Європи у Харкові

З 2003 року в третю суботу травня в Україні святкують День Европы відповідно Указу Президента № 339/2003 від 19 квтня 2003 року.

Головна мета цього свята – демонстрація прагнення до зближення з країнами Європейської спільноти у зв’язку з планами України вступити до ЄС.

Учні та педагогічний колектив також взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня Європи, які відбулись на площі Свободи у Харкові 3 11 травня по 17 травня.

 

Законом України “Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років” в Україні встановлено День пам’яті та примирення 8 травня. 

Офіційне гасло пам’ятних заходів  – “1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо!”. Новим символом з 2014 року є квітка маку. Дизайн маку розроблено за ініціативи Українського інституту національної пам’яті та Національної телекомпанії України.

Професійно-технічне училище № 32 м. Харкова також взяло участь у урочистих заходах. Так, у п’ятницю 5 травня учні навчального  закладу поклали квіти до памятної стелли-літака МІГ-19, а після цього Адміністрація, майстри виробничого навчання, викладачі та учні Професійно-технічного училища № 32 м. Харкова взяли  участь  у урочисто-траурній церемонії покладання квітів до Воїнського захоронення Харківського міського кладовища № 3 по вул. Ак. Павлова, 98.