Навчально-виробнича робота

Холодзинська Ольга Антонівна - заступник директора з навчально-методичної роботи

Холодзинська Ольга Антонівна – заступник директора з навчально-методичної роботи

Навчально-виробнича робота у ПТНЗ забезпечується згідно чинному законодавству України наказом МОН України № 419 від 15 червня 2006 р. за № 711/12585 “Положення про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах” (зі змінами http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0711-06 ). 

Навчально-виробничий процес у  професійно-технічному навчальному закладі – це система організаційно-педагогічних, методичних і технічних заходів, спрямованих на реалізацію змісту і завдань ступеневої професійно-технічної освіти відповідно до державних стандартів.

Навчально-виробничий процес у ПТНЗ ґрунтується на принципах гуманістичної особистісно орієнтованої педагогіки, демократизму, незалежності від політичних, громадських, релігійних об’єднань, спільній діяльності педагогічних працівників, учнів, слухачів, батьків, колективів підприємств, установ та організацій, може включати природничо-математичну, гуманітарну, фізичну, загальнопрофесійну, професійно-теоретичну, професійно-практичну підготовку, а також виховну роботу з учнями, слухачами.

Формування груп за професіями проводяться згідно плану набору, заяв абітурієнтів та кількості, яка зазначена у ліцензіях, виданих Міністерством освіти і науки України. Кількісний склад груп становить в середньому 26 чоловік. Підготовка кваліфікованих робітників у професійно-технічному училищі №32 м. Харкова здійснюється у межах ліцензійного обсягу
Всі професії забезпечені робочими навчальними планами, які розроблені у відповідності з Типовою базисною структурою та Державними стандартами професійно-технічної освіти і своєчасно погоджені із підприємствами-замовниками робітничих кадрів, науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Харківській області і затверджені Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.
З кожної професії існує вся необхідна навчально-програмна та облікова документація. Стан ведення обліково-плануючої документації та комплексно – методичного забезпечення предметів і професій контролюється адміністрацією училища.Потреба в наших випускниках є на підприємствах різних форм власності.

Базові підприємства професійно-технічного училища №32 м. Харкова:
ДП завод “Електроважмаш”; Завод „Орджонікідзе”; НВП „Карсіс”; НВП „Будметалопроект”; ТОВ „Людмила-129”; City Style; ІП „Аврора”; ВАТ „Турбоатом”; ТОВ „Омега”; КП „Харків водоканал”; ПАТ „Світло шахтаря”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *