На допомогу учням та викладачам

Сайти для педагогів:

1.Головне управління освіти і науки Харківської облдержадміністрації

2. Міністерство освіти і науки України

3.Офіційний сайт Управління освіти Харківської міської ради

4. Інтернет-бібліотека на порталі міського управління освіти

5. Український центр оцінювання якості освіти

6. Сервер “Educational Network Ukraine”

7. ХАНО (Харківська академія неперервної освіти)

8. Законодавство України

Віртуальні підручники

http://kvant.mccme.ru/rub/12.htm – за сторінками шкільних підручників з математики
http://www.gomulina.orc.ru/ – електронний підручник з астрономії

Освіта on-line

Сьогодні з Інтернетом можна здобути дистанційну освіту. Це процес, значна частина якого здійснюється викладачем, віддаленим у просторі та часі від учня це знання “з доставкою додому”. Класно!”

http://mova.kreschatic.kiev.ua/ – уроки державної мови

Електронні бібліотеки та електронні каталоги

У багатьох бібліотеках сьогодні можна знайти необхідний документ в ЕК (електронному каталозі), і замовити його копію за допомогою служби ЕДД (електронної доставки документів), а можна й почитати книгу в електронному варіанті:

http://www.nbuv.gov.ua/internet/libukr.html – адреси українських електронних бібліотек
http://www.chl.kiev.ua/ – Державна бібліотека України для дітей сьогодні має на сайті рубрику “Eлектронна бібліографічна довідка”- все про дитячу літературу!

На допомогу навчанню

http://education.web-ring.ru/ – Каталог сайтів „Обучение и образование. ” Каталог сайтів “Обучение и образование” об’єднує освітні сайти – освіта за кордоном, вивчення іноземних мов, репетитори і курси підготовки, школи, колекції рефератів та інші тематичні ресурси.
http://www.osvita.org.ua/ – Український Освітній портал. На порталі можна знайти рейтинг освітніх сайтів України та Росії, перелік освітніх ресурсів: реферати, колекції, музеї, словники, перекладачі електронні бібліотеки, тощо…
http://www.thisgood.narod.ru/infa.htm – сайт „Все для учащихся”. Це посилання на освітні ресурси в мережі, корисна інформація для школярів, абітурієнтів та студентів. На сайті є спеціальна безкоштовна розсилка „Помощник учащихся” за різними темами. Для цього треба тільки зареєструватися і підписатися на розилку новин.
http://www.allsoch.ru/gdz/ – Все для Школьника и студента. Шкільні твори, реферати, короткі перекази, англійські теми, лекції для школярів. На сайті можна знайти посилання на слідуючий сайт з готовими домашніми завданнями.
http://www.otbet.ru/gdz/ – Сайт «Ответ.Ру» – це готові домашні завдання за всіма предметами шкільної програми, для всіх класів та готові вправи за всіма підручниками, короткі письмові перекази, твори на екзамени.
http://www.college.ru/ – освітній портал «Открытый колледж». Має декілька розділів за природничими галузями знання: Астрономія, Біологія, Математика, Фізика, Хімія. Кожен розділ об’єднує зміст учбового курсу на компакт-дискові та індивідуальне навчання через Internet. Тут можна подивитися у відкритому доступі віртуальний підручник або динамічні моделі, попрацювати з тестами, а, також, до уваги користувачів огляди Інтернет-ресурсів за темою предмета, що постійно оновлюється. У Системі Дистанційного Навчання можна отримувати індивідуальні контрольні запитання для самоперевірки різного рівня складності. За успіхи начисляються бали і ведеться постійний моніторинг досягнень.
http://www.en.edu.ru/ – Природничий освітній портал. На порталі – енциклопедії, словники та довідники, БД, задачники, тести, лабораторні практикуми, наочні посібники, хрестоматії та тексти лекцій, тренувальні вправи з природничих предметів шкільної програми: математики, хімії, фізики та біології. Зручна система навігації, повнотекстові БД, багато іншої корисної інформації.
http://www.krugosvet.ru/earth.htm – ще один сайт природничого характеру – енциклопедія „Кругосвет”. Сайт присвячений геології та географії. Але у розділі „Географія” можна знайти інформацію по всіх країнах світу, їх економіці, культури, промисловості, державному строю та багато ін. Наприклад, у статті про Японію, можна знайти навіть повний текст Конституції країни. На сайті школярі знайдуть державну символіку всіх країн світу, а також можуть скачати або роздрукувати її карту. Крім того, існують додаткові можливості пошуку не тільки на сайті, а й в Інтернеті по заданій тематиці, є розділи: Реферати, Перевір себе, Новини, Ігри. Дуже цікавий розділ „Перевір себе”. Це своєрідні тести по перевірці знань.
http://www.klyaksa.net/ – Інформаційно-освітній портал з вивчення інформатики. Тут можна знайти не лише конспекти, довідники, тести для школярів, а готові розробки уроків, домашніх завдань та методичні рекомендації для вчителів інформатики.
http://www.rusedu.info/ – сайт „Інформаційні технології в освіті”. Тут можна знайти і скачати повнотекстові учбові посібники, програми, демонстраційні презентації, реферати, тести, тощо… Сайт буде корисним не тільки для школярів, а й для викладачів інформатики та інших дисциплін.
http://www.english.ru/ – сайт „Інтернет-ресурси з вивчення англійської мови”. Тут можна знайти інформацію про різноманітні курси та освіту за кордоном, навчальні програми та тесті, огляди ресурсів за цією тематикою, тощо…
http://www.bkc.ru/aboutus/ – сайт Школы иностранных языков ВКС. Сайт присвячений вивченню іноземних мов: англійської, німецької, французької, іспанської, італійської, арабської, китайської, японської та ін. і об’єднує в собі 30 віртуальних шкіл на вибір. Перед початком навчання тут можна пройти тестування, вибрати курс, викладача та ін. Існують спеціальні диференційовані програми для різних вікових груп користувачів. Для найменших є додатковий засіб навчання – мультимедійна програма “English + Kids”. Розроблені також спеціальні літні програми та програми прискореного вивчення іноземних мов для підлітків.
http://www.englishclub.narod.ru/ – Английский клуб. Це навчаюча база даних по вивченню англійської мови. Словники, граматика, навчальні вправи (топіки), ідіоми, скоромовки, пісні, розділ „Чтиво” з книгами для читання. Для кожного етапу навчання, а їх декілька – початковий і т. д. – можна знайти розділ „Плани уроків”.
http://www.englishforkids.ru/ – Английский для детей. Тут можна знайти навчальні програми, поради, конкурси, форуми, цікаві посилання на інші сайти і т. п. На сайті знаходяться архіви дитячих пісень, віршів, загадок та прислів’їв англійською мовою, які можна скачати. Є можливість замовити нові книги в Інтернет-магазині по вивченню іноземних мов.
http://www.primavista.ru/dictionary/index.htm – ще один дуже цікавий ресурс. Цей сайт, повністю присвячений словникам, перекладачам, різним програмам для перекладу, самовчителям іноземних мов, тощо… Крім каталогу Інтернет-ресурсів, є розділ Офлайн-словники, тобто словники, які можна зкачати.
http://www.uni.h1.ru/index.html – ще один сайт, присвячений дистанційній освіті. Тут можна отримати повну інформацію про платну та безкоштовну дистанційну освіту, про учбові центри, про те, де можна пройти тестування. Тут ви знайдете додаткові ресурси для більш ефективної освіти. Тут є посилання на он-лайн словники та енциклопедії, на все, що може допогти у навчанні та розширенні кругозору..

Природничі науки

http://www.n-t.org Природничі та технічні науки: електронна бібліотека
http://nauka.reliz.ru/ Електронна версія журналу “Наука и жизнь”
http://www.membrana.ru/ Віртуальна газета з питань сучасної науки
http://science.ng.ru/ Наукова політика. Природничі та технічні науки. Гуманітарні дослідження
http://www.nature.ru/ Природничі та технічні науки

Людина і довкілля

http://www.ecoworld.8m.com “Екосвіт”
http://zelenyshluz.narod.ru/ Путівник з екологічних ресурсів
http://www.ecoleague.net/library.img/ Екологічна бібліотека в Інтернеті
http://sfera.new.com.ua/ Суспільна організація “Сфера”. Екологія
http://www.menr.gov.ua/ Міністерство екології та природних ресурсів України
http://www.ecology.donbass.com/index.htm/ Екологічний проект: поліпшення довкілля Донецька
http://users.kharkiv.com/ecosafe/ Користувачі про екологічну безпеку, Харківська СЕС
http://www.ecolife.org.ua/ Громадський Інтернет-проект
http://www.Chernobyl.com/ Чорнобиль
http://www.nature.ru/ Екологічні новини “Екотиждень”

Математика

http://www.zaba.ru Математичні олімпіади

Фізика

http://olymp.vinnica.ua/ Фізичні олімпіади

Хімія

Науки про Землю

http://www.vokrugsveta.com/ Електронна версія журналу “Вокруг света”
http://www.antarctida.kiev.ua/ Сайт української античної станції

Біологічні науки

http://acbc-ketty.narod.ru/ Все про котів
http://www.pets.kiev.ua/ Інформресурс про тварин
http://www.dossier.kiev.ua/ Інформрцентр “Зелене досьє” (новини генної інженерії, екологія)
http://www.zin.ru/ Сайт Інституту зоології АН України

Технічні науки

http://www.gpntb.ru/win/spec.-info/ Історія технічних і наукових відкриттів

Досягнення наук і бізнесу

http://www.cooking.ru/ Енциклопедія “Кулінар”
http://www.cook.dp.ua/ Збірка кулінарних рецептів
http://sredaboom.ru/ Помешкання (дизайн)
http://www.photoweb.ru/ Сервер фотографії й фотообладнання
http://www.grinda.navy.ru/salship/indexl.htm Історія парусного флоту
http://www.space.hobby.ru/ Історія радянської космонавтики
http://www.machaon.ru/dcosmos/hist/index.html/ Історія освоєння космосу

Медицина. Охорона здоров’я

http://www.medic.donetsk.ua/budni/gmice.htm/ Електронний журнал із вторинною медичною інформацією
http://www.med.ru/ Російський медичний сервер
http://ukrmed.org.ua/ Каталог медичних сайтів України
http://leds.chat.ru/ Медицина України. Найповніший набір посилань на українські медичні сервери

Мандруємо Світом

http://geo-tur.narod.ru Сайт, присвячений географії
http://geoman.ru/ Географічна енциклопедія
http://www.krugosvet.ru/countries.htm Енциклопедія «Кругосвіт». Розділ «Страны мира».
http://geo.sessia.info/ Енциклопедія країн світу. Тут представлена різного роду інформація по країнам світу: загальна інформація по країні, статистичні дані, валюта, кухня, детальні географічні карти.
http://www.vokrugsveta.com/ Журнал «Вокругсвета». Віртуальні подорожі
http://europa.km.ru/index.htm Віртуальна Європа. Путівник по країнам Європи. Опис визначних пам’яток міст і замків з фотографіями. Відомості про культуру, історію, кухню та ін.
http://www.2uk.ru Все про Великобританію
http://srana-world.com.ru Англія – повна інформація (русскоязычный)
http://www.australiafoto.com/ Австралія – Фотографії.
www.avstrija.com Австрія від А до Я
http://americainfo.ncstu.ru/ Америка info. Все про США. Американські штати, міста, освіта та багато іншого
www.india.ru Дізнайтесь більше про Індію
http://www.all-japan.com.ua/ Все про Японію
http://nature.worldstreasure.com/ Чудеса природи
http://nation.geoman.ru/ Народи світу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *