Концерт до Дня працівника освіти

Щоосені після вересневого клопоту ми з нетерпінням чекаємо затишного золотого жовтня, разом з яким приходить і професійне свято – День працівників освіти. Це свято не тільки для педагогів, але й для учнів, тому що саме в цей день з’являється можливість віддячити своїм викладачам за благородну справу. Саме тому в нашому Професійно-технічному училищі є чудова традиція відзначати це свято.

У четвер 4 жовтня у актовий  зал Професійно-технічного училища № 32 м. Харкова на Урочистий концерт з нагоди Дня працівника освіти завітав увесь педагогічний склад.

Розпочался концерт привітаннями, з якими звернувся до своїх колег директор Професійно-технічного училища № 32 Пушкарьов Павло Вітальович. Естафету від нього перехватив Голова обласної ради профспілок  автомобільного та сільськогосподарського машинобудування України      В. В. Антонов. Він нагородив співробітників Професійно-технічного училища № 32 м. Харкова почесними грамотами.

Перед захопленими глядачами виступили колективи художньої самодіяльності училища, які всім продемонстрували  свої танцевальні, вокальні та акторські здібності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *