Екскурсія до Київського національного університету культури і мистецтв КНУКіМ.

В суботу 21 квітня учні спеціальностей “Перукар. Перукар-модельєр” та “Оператор компьютерного набору. Офісний службовець (бухгалтерія) під супровідом майстра виробничого навчання Мельник А. В. відвідали Київський національний університет культури і мистецтв КНУКіМ.

У стінах університету учнів ласкаво привітав професорсько-викладацький склад  разом із найкращими студентами. Вони  розповіли  про особливості навчання у виші, перспективи працевлаштування і звичайно про умови вступу на кожну спеціальність. Учні відвідали сучасні аудиторії, фахові виробничі та мультимедійні навчальні лабораторії вишу, побачили потужну матеріально-технічну базу і високо оцінили модерний інтер’єр.

Звичайно, у рамках дня відкритих дверей, з учнями особисто спілкувався Михайло Михайлович Поплавський – засновник та ректор університету.  

Під час спілкування з майбутніми першокурсниками Михайло Михайлович зосередив увагу на важливості вищої освіти та на постійному розвитку:Наприкінці маленької подорожі університетом культури, фотографуючись біля вишу,всі захоплено ділилися враженнями й планами на майбутнє.Екскурсія Київським університетом культури допомогла  більш детально дізнатися про  студентське життя, побачити великі перспективи, які гарантує навчання в університеті.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *