Досягнення

1. Коллектив училища неодноразово був нагороджений грамотою ХДБХТТ за досягнуті успіхи в обласному огляді технічної та декоративно-прикладної творчості.
2. Вокальний ансамбль професійно-технічного училища № 32 м. Харкова та учениця групи № 23 Шовкова Марина нагороджені громотою та дипломами за участь у концертній програмі урочистого відкриття виставки «Освіта Слобожанщини».
3. Учні з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування Удовенко Дар’я та Ходикін Руслан у 2014 році були нагороджені дипломами переможців міського конкурсу творчих та фото робіт «Молодь проти гендерної нерівності».
4. Учні з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування Пряніна Ірина та Ходикін Руслан зайняли перше місце у конкурсі ХМЦСССДМ «Довіра «Молоді таланти – 2013».

В обласних олімпіадах загальноосвітньої підготовки загальний рейтинг училища мав такі показники у 2014 році – обласний конкурс з української мови імені Петра Яцика – 6 місце та 11 місце; у 2015 році – інформатика – 2 місце, математика – 10 місце, .загальний рейтинг училища в обласних олімпіадах загальноосвітньої підготовки – 20 місце. У виставці огляді методичних та дидактичних матеріалів викладачів – 14 місце.
Досягнення учнів училища у обласних конкурсах фахової майстерності з професії:
• 2013р – Оператор комп’ютерного набору. Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія) – 2 місце;
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування – 3місце
• 2014р – Оператор комп’ютерного набору. Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія) – 3 місце;
• 2015р – Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія) – 1 місце
Слюсар з ремонту автомобілів – 5 місце.
Наші учні отримали 3 місце з стрільби із пневмонічної гвинтівки серед допризивної молоді Московського району. Серед співробітників олімпіада з пляжного волейболу – 3 місце;
за 2014-2015 навчальний рік: по загальній спортокіаді профспілок – 3 місце, олімпіада з шахи-шахмати – 2 місце, 2 місце з волейболу, настільний теніс – 1 місце.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *