День здоров’я – 2017

14.09.2017 р. у Професійно-технічному училищі № 32 м. Харкова відбулося вже традиційне свято, присвячене Дню працівникам фізичної культури і спорта.

Змагання проводилися на стадіоні Професійно-технічного училища № 32 м. Харкова з таких видів:

• підтягування;
  • підйом тулуба в сід;
  • гірьовий спорт;
  • перетягування канату;
  • зустрічна естафета;

Відкрив свято директор професійно-технічного училища № 32 м. Харкова П. В. Пушкарьов, який звернувся до учасників змагань зі словами вітання та побажав успіхів й перемоги у змаганнях.

Гостями свята стали члени спортивного об’єднання “Азов”, які  розповіли учням про прийоми самозахисту та показали деякі з них.

У змаганнях взяло участь близько 30 учнів навчального закладу, також активну участь брали деякі викладачи та майстри виробничого навчання груп.

Переможцями у груповому заліку серед юнаків стали:  1 місце – група 28 “Електрогазозварник. Слюсар з ремонту автомобілів”, 2  місце – група 4  “Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів (категорія С)”, 3 місце – група 23 “Оператор компьютерного набору. Офісний службовець (бухгалтерія)”; серед дівчат: 1 місце – група 12, 2 місце – група 22, 3 місце – група 32 (Усі “Перукар. Перукар – модельєр”)

Фотозвіт зі свята День фізкультурника :)